TurkNet 100Mbps Üstelik 1 Ay Ücretsiz(Turknet Promosyon kodu) !Herkese Merhabalar Ben 2 Aydır TurkNet Kullanıyorum Size Daha Doğrusu Yeni İnternet Abonelikleri Başlatmak isteyen Kişilere Kendi Kullandığım İnternetin Hakkında Biraz Bahsetmek İstiyorum.

TurkNet'e Geçmeden Önce Türk Telekom İnternet Kullanıyordum ( AYNI FİYATA ) Akn Dolmadığı Halde Aldığım Hız 10mbps'yi Geçmiyordu.


TurkNet'e Geçme Kararı Aldım Hemen Sorgulama Adlı Bu Sayfadan Adres Bilgilerimi Girerek Ne Kadar Hız Alabileceğimi Gördüm Ve Bana 59,99TL'ye Bu Hizmet Çok Uygun Geldi.

( 50Mbps Hız + Sınırsız AKN +1000dk Heryöne Konuşma Taahhüt Yok!)


Ardından Başvurdum Çarşamba Günü Evrakları Gönderdik Cuma Günü 16:00 Gibi İnternetimiz Aktif Oldu Sizde Merak Ediyorsunuz Hız Nasıl 2 Ay Denedim ve Hızda Değişiklik Yok Hızı Resimli Olarak Alt Kısıma Ekleyeceğim.

Kablolu Hız :


Kablosuz Hız :


Böyle Mükemmel Hız Mevcut Turknet'e Teşekkür Ediyorum Böyle Devam Edeceğini Umuyorum.

Normalde Türknet İlk Ay Ücretsiz Değil Vereceğim Linkten Başvuran Herkese Ücretsizdir.


Bu Bilgiyide Vermek İstiyorum.Hemen Aşşağıdaki Liknten Başvurabilir Hıp Hızlı İnternet Sahibi Sizde Olabilirsiniz İsterseniz 1-2 Ay Kullanın Beğenmezseniz İptal Ettirin Ne De Olsa Taahhüt Yok!
Kod : QSD62GO54ISU


Tıklayın Başvurun İnternetiniz 1 Ay Ücretsiz Olsun


2 yorum:

  1. Ya tamamda ben yıllardır internet kullanıyorum aldığım hız 2mb bizim başka mahalledekilerde aynı hızı alıyor turk Telekom , Doping flean şuan superonlineye geçtim yine 2mb alıyorum önemli olan operatör deil Altyapıdır bendede sorgulattığım zaman 16mb gözüküyor ama butun mahallede 2 -3 mb hız alıyor

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bizde Türk Telekomda iken hızımız 5-6Mbps idi Turknet'e geçtik inanmadığım hızı alabiliyorum şuanda 2 arkadaşımıda 1 ay önce abone ettirmiştim onlarda çok memnunlar şöyle sorgulama adresinden kaç mbps hız yazıyor ise o hızı turknet size kesinlikle veriyor.

      Sil

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam