Bilgisayardaki İnterneti(Wifiyi) Paylaşma(hotspot)Bu sefer bilgisayarımızda olan interneti " kablolu veya kablosuz " interneti paylaşmayı anlatacağım,Paylaşma derken yani bir nevi bilgisayarı modem yapacagız telefondan tabletten v.s bağlanmak için şimdi gelelim konuya Tabiki Bir Programa ihtiyacımız olacak.

Bu programı telefonda kullanan çok kişi var biliyorum fakat bilgisayarlarda'da çok az kişi kullandığını biliyorum.Programın Adı Ucweb Programın İçerisinde Mevcut Paylaşma Özelliği Öncelikle TIKLAYARAK Programı Buradan İndirebilirsiniz.

İndirdikten Sonra Tıklayarak Setupu Başlatın Chrome Kurulumu Gibidir Bilgisayara Kurduktan Sonra İndirip Kendi Otomatik Kuracaktır,Kurdugunuzu Var Sayıyorum.

Browsere Girince Sağ Üste Resimdeki Gibi Bir Buton Olacaktır Tıklayalım.Yeşil Butona Tıklayalım Yani " Turn On UC Free WiFi " Yazan Yere Tıkladıktan Sonra Aşşağıdaki Gibi Bir Ekran Gelecektir.


Şuan Bağlandım Kendi Telefondam Bilgisayara Hız'Da Gayet İyi 4 Cihaz Bağladım Sorunsuz Giriyor , İsterseniz Kablosuz Ağ Adını ve Şifresini Düzenleyebilirsiniz.
Ayrıca Tarayıcı Olarak Kullanabilirsiniz ya da tarayıcıyı kapatırsanız Wi-Fi Uygulamasını Kısayol Olarak Masaüstüne Taşır UcWeb'İ Açmadan Direkt Wifi'yi Aktif Edebilirsiniz.4 yorum:

 1. Windows 10'un yeni güncellemesinde bu olaya tamamen çözüm bulunmuş hocam - TÜM AYARLAR -> MOBİL ETKİN NOKTA denildigi zaman oluyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Doğrudur fakat Herkes Windows 10 Kullanmıyor Belkide Kullanamıyor Windows 7 veya daha alt sürümler kullanana yardımcı olmak için bu konu paylaşılmıştır , yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 2. bilgisayarda bedava internet yapımınıda paylaşırsanız sevinirim bu program içinde tsşkler

  YanıtlaSil

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam