Aliexpress Güvenilirmi ve Kargo Takip Nasıl Yapılır ?Merhabalar , Bugünki Konumuz Aliexpress , Aliexpress Kargo Takibi ve Neler Aldım? Gibi Konular, Hemen Başlayalım.

İlk Önce Bana Mail'den Gelen Bazı Soruları Cevaplamak İstiyorum.

Aliexpress Güvenilir Mi ?
Tabikii Güvenilir.

Aliexpress'Den Hiç Alışveriş Yaptınmı ?

Yaptım , Neler Aldım ?  Kulaklık , Akıllı Saat 2 Adet , Şırınga Gibi Kalem Değişik Bir Kalem Aldım Hoşuma Gitti Kulaklıklar 2 TL'Ye Aldım Geç Geliyor Fakat Geliyor Arkadaşlar Sorun Yok Gene Birşeyler Aldım 15-20  Gün Sonra Aldıklarım PTT aracılığıyla Geliyor. Şuana Kadarki Hiçbir Ürünüm Gümrüğe Takılmadı.Şimdi Gelelim Aliexpress'de Kargo Takip'i Nasıl Yaparım ? Meselesine.

Aliexpress Takip Yapmanız İçin Bir Tane Android Uygulaması Gerekli , PTT Sitesindende Kargo Takibini Yapabilirsiniz Fakat Pek Doğru Olmuyor ve Güncel Değil Malesef Size Vereceğim Uygulama Kargo Hareketlerini Bir Bir Telefona Yolluyor ve Güncel Uygulamaya Gitmek İçin Tıklayın Bu Uygulama Sayesinde Ücretsiz Bir Şekilde Kargo Takibini Yapabileceksiniz.

Tekrar Söylemekte Fayda Var , Ürünü Satın Aldınız 1 Haftada Gelmez Normal Kargolar Gibi Değillerdir, En az süresi 15-20 Gündür Ben Aldıgım Tüm Ürünler 15-20 Gün Aralığında Geldi.

Fakat Telefon Getirtmeye Kalkmayın , Gümrükte Kalabilir Fiyatları Çoğu Şeyin Uygun Fakat Gümrük Şartlarını Googleden Aratarak Okumanızda Fayda Görüyorum,Sorularınız Olursa Yanıtlamaktan Mutluluk Duyacağım.


1 yorum:

  1. bende geçiçi dövme siparişi verdim :)

    çok uygun fiyatları nedense burda 30-40 tl orada 1-2 dolar

    YanıtlaSil

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam