Yeni Uygulamamız Sayesinde Herşeye Daha Yakınsınız !Öncelikle Hosgeldiniz ,Biliyorsunuzki Uzunlar PC Uygugulaması zaten vardı Google Playda Diyeceksinizki Bu Yeni Uygulama Ne İşe Yarıyor veya  Ne İşimize Yarayacak Diyenler Vardır Elbet .


Şimdi o sorularınızın cevabına geçmek istiyorum , Uygulamayı indirin , telefonunuzda öyle dursun mesela yeni bir CONFİG Geldi veya Yeni Bir Paylaşım Oldu Hemen Bildirim Gelecek ve Ne Yazıkki Bu Bildirimli Yeni Mobil Uygulamamızı İndirmeyenler Yararlanamayacaklar. ( 2 adet uygulamamız vardır google playda bunu indirmeniz yeterlidir. )
Uygulama :

Not :Mobil Uygulamayı İndirenlere Arada Sağlam Config Geldi Diye Bildirim Göndereceğiz. ( Anasayfada veya Facebook Sayfamızda Paylaşılmayacaktır.) SADECE Mobil Uygulamamızı İndirenlere BİLDİRİM İle Özel Link Olacaktır.
Bildirim Örneği : 

Sadece Uygulamamızı Kullananlara Özel Link İle Config Verilecektir , Bu Tür Süprizleri Kaçırmamak İçin Google Playdan İndirmenizi ve 5 YILDIZ vermenizi Tavsiye Ederiz.

3 yorum:

 1. Lütfen uygulamanızı güncelleyin çünkü bildirim geliyo indiremiyoruz sonra kapatmak zorunda kalıyoruz ve bildirimde gidiyo bi daha da gelmiyor, lütfen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geri bildirim icin tesekkur ederiz , not aldık , configin iyi bir linkini vericez veya linke tıklayınca chromeye yönlendirecek kısa zamanda güncellenecektir.

   Sil
 2. 50 Dolara Token Satın al, aldığın her token başına 600 günde 300 Dolar kazanç sağla, Ekip yapmak isterseniz 1 ve 2 ekip arkadaşlarınızdan %12 şer Dolar kazanç sağla, Her ay farklı bonuslar ile hedef 1000 Tokene ulaşıp ayda 7,500 Dolar'lık bir kazanca sahip olabilirsiniz.İş Detayları için Özelden Yazabilirsiniz.
  Ekibimize katılmak isterseniz linkten bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

  https://getmyads.com/r/261417

  https://www.facebook.com/getmyadsgmaturkey/

  YanıtlaSil

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam