PsiphonPro Handler Apk ( Türk Telekom Ücretsiz İnternet )Merhaba arkadaşlar diğer yazımızda Türk Telekom Openvpn Pia Configi Paylaşmıştık , Bilmeyenler TIKLAYIP ÖGRENSİN.

Şimdi ise Yine Türk Telekom Fakat Psiphon Pro Handler Lite Paylaşacağız , Hangisini Tavsiye Ederiz Diye Sorucak Olursanız Tabiki OpenVPN'Yi Tavsiye Ederim Fakat ilk OpenVPN Yapanlar İçin Zor Daha Kolay Bedava İnternet İçin Yani Kullanılması Herşeyi Kolay Psiphon Hemen Anlatıma Geçeyim .

APN AYARI
İsim : UzunlarPc
Apn : mms
Bu kadar kaydetip Çıkıyoruz.( Resimli APN )

Şimdi Psiphon Pro Handler Lite Apk'ını İndırelim
Buraya tıklayın indirin. İndikten Sonra Kurun Uygulamaya Giriş Yapın , Uygulamaya Girin Save'Ye Basın,Üstte Seçeneklere Tıklayın , Daha Fazla Seçeneklere Tıklayın , Aşsagıdaki Resimdeki Gibi Yapın Sonra Geri Çıkın Bağlan'a Tıklayın,Bağlanacaktır.


OLURSA OLUMLU OLMAZSA OLUMSUZ YORUM ATABİLİRSİNİZ, Sorun Olursa ( Çözmeye Çalışalım )7 yorum:

 1. Önceki paylaştığında yani openvpn bedava internette indirme çok iyi bu biraz yavaş ama sonuçta bedava çok saolasın :)

  YanıtlaSil
 2. Bumu daha hızlı open vpn mi

  YanıtlaSil
 3. Ağın HTTP Vekil Sunucunuz aracacılığıyla bağlanıyor :212.252.169.217:8080 yazısı geldikten sonra Ağın HTTP Vekil Sunucusu'na bağlanılamadı : recvfrom ffailed: ECONNRESET (Connection reset by peer) yazıyor bağlanmıyor ne yapmam gerek .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Abi aynı sorunu yaşıyorum eğer bulursan banada cevap vrr

   Sil
 4. 50 Dolara Token Satın al, aldığın her token başına 600 günde 300 Dolar kazanç sağla, Ekip yapmak isterseniz 1 ve 2 ekip arkadaşlarınızdan %12 şer Dolar kazanç sağla, Her ay farklı bonuslar ile hedef 1000 Tokene ulaşıp ayda 7,500 Dolar'lık bir kazanca sahip olabilirsiniz.İş Detayları için Özelden Yazabilirsiniz.
  Ekibimize katılmak isterseniz linkten bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz.

  https://getmyads.com/r/261417

  https://www.facebook.com/getmyadsgmaturkey/

  YanıtlaSil
 5. Abi contectin reset by falan diyo allah rızası için yardım

  YanıtlaSil
 6. Bnde dosya iniyor ama açılmıyor ndn

  YanıtlaSil

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam