Android ve Pc'De Silinen Resimleri Videoları Müzikleri Geri Getirme

                                           


Dosyalarınızı kaybettiniz? Panik yapmayın! DiskDigger ile onları kazın.

Android için DiskDigger!
DiskDigger Android cihazlar için bir uygulama olarak şu anda hazır! Sen üzerinde bulabilirsiniz Google Play Store'da "DiskDigger" için arama yaparak.

Bu uygulama Beta aşamasında hala olduğunu akılda tutmak ve orijinal hiçbir yerde yakın olarak güçlü Lütfen DiskDigger Windows için. Şimdilik, uygulama sadece cihazınızın hafıza kartına veya dahili hafızadan (bölmek) .JPG, PNG ve MP4 dosyaları kurtarmak olacaktır. Bu bellek kartı reformasyon olsa bile, yine de, tabii ki, yanlışlıkla silinen fotoğrafları veya videoları kurtarmak için oldukça yararlıdır.

Ayrıca, uygulama sadece üzerinde çalışacak köklü uygulama hafıza kartına çok düşük seviyeli erişimi gerektirir ve sadece köklü cihazlar gibi erişime izin verebilir, çünkü Android cihazlarda.

App Android 2.2 (Froyo) veya daha yüksek kullanan herhangi bir aygıt (tablet ya da telefon) ile uyumludur.


Bir hafıza kartı olmadan bir Android cihaz kullanıyorsanız iseniz, muhtemelen genellikle "olarak görünür onun dahili belleği, taramak istediğiniz olacak / veri".Program başladığında, bir Superuser isteği pencere görebilirsiniz; DiskDigger kök erişim izni için "Allow" tuşuna emin olun.

Listede herhangi bir cihaz görmüyorsanız, "Yenile listesi" düğmesine basarak deneyin. Hala herhangi bir aygıt görmüyorsanız, siz Superuser isteği izin emin olun. (Ayrıca cihazınızın gerçekte köklü olduğundan emin olun!)

Listede görünmüyorsa elle de, cihazın adını yazabilirsiniz.

Taramaya cihazı seçtikten sonra, devam etmek için "Tarama cihazı" düğmesine basın. Daha sonra size tarama yanı sıra, bugüne kadar bulunmuş geri kazanılabilir dosyaların ilerleme durumunu gösterir ana DiskDigger pencere göreceksiniz:

Dosyaları kaydetme
: DiskDigger size kurtarılabilir dosyaları kaydetmek için üç farklı yollar sağlar e-posta, FTP yükleme ve yerel kaydetme, aşağıda tartışılmıştır her hangi.

Bir veya daha fazla dosyaları kurtarmak için, bir sonraki kurtarmak istediğiniz kazanılabilir dosyaların onay işaretini tıklatın ve sağ alt köşesinde düğmelerinden birine basın.

Diskdigger Pro İndirme Linki:  TIKLA İNDİR

Bilgisayar İçin İndirme Linki:  TIKLA İNDİR


Hiç yorum yok

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam