Android Müzik İndirme UygullamasıYine bir uygulama incelemesi ile karşınızda olmanın mutluluğu ile Ben Murat Arvas bu yazımızda sizlerle birlikte MYT Material Android uygulaması ile alakalı olarak detayları inceleyecek ve fikir edineceğiz. Şimdi diyeceksiniz ki; “Siz niye kendiniz ile çelişiyorsunuz? Bir ücretli bir ücretsiz müzik dinleme ve indirme programı paylaşıyorsunuz.” gibisinden sorular kafanızda oluşabilir. Objektif olmak gerekir ki sizlerin de her zaman ücreti ile uygulama şansınız olmuyor ve alternatif ihtiyacı duyuyorsunuz. Buradaki esas amaç, sizlere sunulan alternatifleri en iyi şekilde inceleme altına alarak fikir edinmenize yardımcı olmak.

Bu uygulamamız Spotify Music gibi uygulamaların tamamı ile aksine bir şekilde geliştirilmiş olan Warez MP3 indirme uygulamasıdır. Warez nedir? Warez kelimesi genellikle bizim sektörümüzde yasal yollar dışında elde edilen program dosyalarıdır. Kısacası paylaşımı yasal olmayan dosyalardır. MP3 indirmek, hepinizin bildiği üzere telif hakkı sorununu beraberinde getirdiğinden dolayı bu anlamda dikkatli bir şekilde adım atmak gerekir. MYT Materials, tamamı ile Warez MP3 indirme detayları üzerine hazırlanmış olan ve arayüz anlamında son derece pratik bir uygulama olarak dikkatleri çekiyor. Her geçen gün büyüyen bu sektör içerisinde objektif olmak gerek, bu programları kullanacağıma daha iyi özellikler ile kendime Spotify hesabı oluştururum daha iyi.

Uygulamanın arayüz kısmında istediğiniz sanatçının adını yazıyorsunuz ve adını yazdıktan sonra sanatçının tüm indirilebilir şarkıları sizlere sunuluyor. Uygulamayı indirdiğiniz an itibari ile sizin telefonunuzda ki şarkılar da diğer kullanıcıların indirebilmesi için hazır hale getiriliyor. Kısacası sizin telefonunuzdan da veri çekerek kendi sistemi üzerinde paylaşıma açıyor. Bu neden dolayısı ile programın güvenlik açısından sıkıntı oluşturma ihtimali de yüksek. Kullanıcı yorumları mükemmel bir uygulama olduğunu söylüyor bizlere.

Uygulamayı bizzat denedim ve bu neden dolayısı ile hoşuma giden bir uygulama olması münasebeti ile paylaşmak istedim. Kısa bir zaman dilimi içerisinde uygulama ile alakalı olarak daha yeni seçenekleri de sizlere sunma yolunda adımlar atacağız.

İNDİRME LİNK: Tıkla İndir


Hiç yorum yok

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam