Turbobit Hizli Indirme Premium Link Generator Siteleri 2015 Temmuz

Merhaba arkadaşlar, bu yazımda sizlerle Turbobit sitesinden ücretsiz olarak hızlı ve premium indirme yapabilmenizi sağlayacak link generator sitelerini paylaşacağım ve nasıl yapacağınızı anlatacağım. Bunu bize sağlayan siteler ise premium link generator ve cbox siteleri. Bazen çökme durumları olabilse de biri çalışmasa diğeri çalışır ve ücretsiz olarak Turbobit’ten bu siteler sayesinde son hızda – premium olarak indirme yapabilirsiniz. Bu hizmetin çalışma mantığından bahsedeyim biraz. Çok yüksek güçlü sunucularda Turbobit, alldebrid gibi Turbobit premium hesapları mevcut ve oradaki sunucu linki sizden alıp premium linke dönüştürüp, kendi kazançları için de link kısaltma sitelerinden linki kısaltıp bize geri sunuyorlar. İnternetteki çoğu premium link generator sitesi fake bu yüzden zamanınızı boşa harcamamak için ilk önce böyle yazıları okumak daha mantıklı oluyor.  Şimdi siteleri sıralayalım:

1) Getripz  (Çok iyi ve kaliteli bir site) – Siteye gitmek için tıklayın.
getripz.pl turbobit premium link generator
Getripz 2013 senesinden beri hizmet veren en iyi ücretsiz ve kolay Turbobit Premium Link Generator sitesi. Bi ara komple çökmüştü aylarca ancak bu sıralar son derece güzel bir şekilde çalışıyor. Kullanımı ise, indireceğiniz turbobit dosyasının linkini sitedeki link bölümüne yapıştırıp download ve daha sonra açılan sayfada “Download link expires…” yazısının altındaki linke basıp, link kısaltma sitelerinden geçerek dosyanızı son hızda indiriyorsunuz.
2) Premiumleech (Günde dört kere indirme ve en fazla 500mb indirme) – Siteye gitmek için tıklayın.
premiumleech.eu turbobit premium link generator
Premiumleech, 2013 senesinden beri hizmet veren, Turbobit, Letitbit, Uploaded, Rapidgator siteleri için premium link generator, beklemeden indirme, özelliği sunan bir site. Bu sitenin kullanımı da getripz gibi, linki yapıştırıp aşağıdaki kutuya tik atıp generate premium links diyerek linki çevirin ve açılan yeni sayfadan linke tıklayıp link kısaltma siteleri reklamlarını geçerek indirmeyi başlatın.
3) Cboxforeveralone – leech1s (En iyi cbox cbox sitesidir.) Siteye gitmek için tıklayın.
cboxforeveralone - leech1s en iyi cbox sitesi
Site efsane iyi bir site, bir çok indirme sitesini destekliyor ve hizmet hiç durmuyor. İlk olarakburadan siteye kayıt oluyoruz. (Link değişebilir, çalışmazsa sitede register bölümünü bulup kaydolun.) Kayıt olduktan sonra name bölümüne kullanıcı adınızı yazarak go’ya tıklayın ve açılan ekrana şifrenizi girin, 5 saniye sonra ekran kapanacaktır. Daha sonra linkinizi message bölümüne yapıştırın ve ve aşağı bölümden linkinizin çevrilip paylaşılmasını bekleyin, genelde 10 saniye içinde olur.


Hiç yorum yok

Yayın Üstü Reklam

Yayın Altı Reklam